Rani Farm - Doğal Et, Süt, Peynir ve Sebze Üretimi

RANİ HAKKINDA

Rani Çiftliği, Antalya – Evrenseki /Manavgat Bölgesi’nde 1994 yılında kurulmuştur. 250.000 metrekare alanda hizmet veren çiftlikte, her türlü, süt, peynir çeşitleri ve sebzeler doğal yollarla üretilmektedir. Doğal üretim kalite belgesi İSO 22000 gıda güvenlik sistemi politikası ve anlayışıyla üretim; satın almadan müşteri ve çalışanların tüketimine sunulan aşamalarda gıda güvenliği sağlanmaktadır.

2001 yılına kadar otellerin de ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kaliteli ve sağlıklı et-süt ürünleri elde etmek amacı ile toplam 300 başlık süt inekçiliği ve besi dana yetiştiriciliği yapılmıştır. 2001 yılından itibaren, hijyen ve kaliteli süt ürünleri çeşitlendirildi; modern, sağlıklı damızlık yetiştiriciliği ile çiftlik, Türkiye’de belki de Avrupa ve dünyada tek ve doğru örnek haline gelmiş ve Rani Çiftliği markası yaratılmıştır.

about us
about us
about us
about us
about us
about us

Rani Çiftliği’nde 21.000 adet meyve ve narenciye ağacı bulunmakta ve özel seralarda mevsimlik sebze organik olarak yetiştirilmektedir. Rani Çiftliği, her geçen gün yaptığı yatırımlarla büyümekte, kaliteli ve doğal ürünlerini “Çiftlikten, çatala” sloganıyla, tüketicilerle buluşturmaktadır.